Гра Випробування з обміну стилями "Обертай пляшечку"

Дівчатка, в сьогоднішній грі, ви поринете в дивовижний світ моди, де на вас чекають дивовижні пригоди. Ви разом з красунями Бебс, Венсдей, Енід і таємничою подругою, вирушите в подорож, де будете змінювати стиль. Дівчатам стало дуже нудно і вони вирішили зіграти в гру "Обертай Пляшечку", щоб таким унікальним чином змінювати свій стиль. Давайте разом з нами зануримося в магічний світ перевтілення і підберемо стильні вбрання для наших дівчат.

Як грати?

Загляньте в гардероб кожної з дівчат, щоб підібрати їм найкрутіші вбрання. Красуня Бебс повністю занурилася у свій рожевий світ, де багато дівчачих нарядів і прикрас. Венсдей, як завжди вважає за краще одягатися в темне вбрання в готичному стилі. Модниця Енід обожнює яскраві кольори, а таємнича подруга, приховує свій гардероб, де багато лиходійських образів. А що буде, якщо поміняти стилі дівчат і одягнути їх в образ подруги? За допомогою гри в пляшечку, ви зможете поекспериментувати і одягнути героїнь у нові для них образи. Вибирайте одну з дівчат, крутіть пляшечку і дивіться, який стиль вам випаде. Потім переходьте в гардеробну, щоб підібрати стильне вбрання і зробити крутий макіяж. Приємної гри!

Тут розташована онлайн гра Випробування з обміну стилями "Обертай пляшечку", пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
Розділ: Ігри Мода
4.2857142857143 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 91)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — Spin The Bottle Style Exchange Challenge .
  • Вона отримала оцінку 4.3 з 5, проголосувало 91 чоловік(а).
  • Дата релізу: Травень 2024.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК, мобільні телефони та планшети).

Мої ігри