Ігри Нарди

Нарді - класична стратегічна онлайн гра, така як доміно, шахи або шашки з набором кубиків, що додають елемент випадковості та можливість удачі. Не дивно, що в Нарді грають люди будь-якого віку вже понад 5000 років! У наші онлайн ігри Нарді легко грати за допомогою комп'ютерних підказок, які допоможуть розвинути навички як новачків, так і експертів. Хто ще не знає, мета гри в Нарді прибрати всі свої фігури з дошки раніше опонента. Дошка для гри в Нарді складається з 24 довгих трикутників, званих "точками". Очки непомітно пронумеровані від 1-24. У кожного гравця є по 15 фігур (білого або червоного кольору). Гравці по черзі кидають пару кубиків, щоб переміщати свої фішки за годинниковою стрілкою по дошці, поки всі фішки не будуть поміщені на їхню домашню дошку. Щойно всі ваші фішки зберуться у ваші останні шість очок, ви можете почати "відрив", коли ваші фішки відірвуться від дошки і покинуть її межі. Зробіть це першим, і ви виграєте!

Здебільшого всі ігри Нарді діляться на довгі та короткі Нарді, які відрізняються лише кількома правилами. Також всі онлайн Нарді поділяються на ігрові режими: гра з комп'ютером, гра з другом, або гра з живими людьми з усього світу. Кожен режим по-своєму цікавий. Гра з комп'ютером підійде більше для новачків, які хочуть навчитися грати і підвищити свої навички. Більш просунуті гравці можуть запросити своїх друзів, рідних або знайомих, щоб зіграти кілька партій один на один і довести свою перевагу. Ну а гравці, які вважають себе професіоналами, можуть випробувати свою удачу в грі з реальними гравцями в багатокористувацькому режимі.

Ця безкоштовна онлайн-гра в Нарді, напевно, принесе масу задоволення від гри, розвиваючи навички логіки, стратегії, рахунку та уважності. Удачі!

Сортувати за:
Нові
Рейтинг
Гра Короткі Нарди

Короткі Нарди

Гра Нарди з Комп'ютером

Нарди з Комп'ютером

Гра Довгі Нарди

Довгі Нарди

Гра Нарди Бекгаммон

Нарди Бекгаммон

Гра Нарди з реальними людьми

Нарди з реальними людьми

Гра Довгі Нарди Турнір

Довгі Нарди Турнір

Гра Класичні Нарди

Класичні Нарди

Гра Нарди Мультиплеєр: Довгі та Короткі

Гра Нарди Мультиплеєр: Довгі та Короткі

Гра Російські Нарди

Російські Нарди

Гра Нарди 247

Нарди 247

Гра Нарди Довгі та Короткі

Нарди Довгі та Короткі

Гра Яндекс Нарди+

Яндекс Нарди+

Гра Короткі Нарди: Турнір

Гра Короткі Нарди: Турнір

Гра Нарди 3Д: Справжні Кості

Гра Нарди 3Д: Справжні Кості

Гра Нарди Багатокористувацькі

Нарди Багатокористувацькі

Гра Суші Нарди

Суші Нарди

Гра Нарди Манія

Нарди Манія

Оцініть будь ласка цей розділ ігор
3.0617088607595 1 1 1 1 1 (Оценок 632)

Мої ігри