Гра Неймовірні Головоломки про Принцес і Лиходіїв

Дівчатка, сьогодні на вас чекає захоплива гра, де ви складатимете пазли з лиходіями і принцесами. На вас чекає 50 головоломок з різними персонажами, можливо, деякі принцеси здадуться вам знайомими. Адже, ми дуже старалися, щоб зібрати для вас усіх принцес і лиходіїв. На вас чекають барвисті картинки, які будуть розділені на певну кількість фрагментів, ваше завдання скласти картинку в одне ціле. Готові? Тоді, починаємо!

Як грати?

Як ми і говорили раніше, на вас чекають 50 пазлів із принцесами і лиходіями, які вам необхідно скласти. Ви будете складати пазли по черзі, один за одним. З кожним новим рівнем, складність складання пазла буде збільшуватися, а це означає, що вам доведеться трошки подумати. Перший пазл уже доступний, це означає, що ви можете братися за роботу. На ігровому полі буде зображено квадратик, куди вам необхідно перетягувати фрагменти пазла. З кожним новим рівнем стиль пазла змінюватиметься, спочатку це будуть звичайні квадратики, потім стандартні фрагменти пазла, а далі ще більш дивовижні форми. Щойно перший пазл буде складено, вам одразу ж відкриється доступ до нового пазла, де буде зображена нова принцеса або відома лиходійка. Пройдіть усі рівні головоломки, щоб вивчити всіх персонажів. Приємної гри!

Тут розташована онлайн гра Неймовірні Головоломки про Принцес і Лиходіїв, пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
Розділ: Ігри Пазли
3.46875 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 32)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — Incredible Princesses and Villains Puzzle.
  • Вона отримала оцінку 3.5 з 5, проголосувало 32 чоловік(а).
  • Дата релізу: Травень 2024.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК, мобільні телефони та планшети).

Мої ігри