Гра Захист Бази: Роботи

Гра "Захист Бази: Роботи" - це чудова можливість ще раз довести свої вміння стратега і захисника. Тут вам потрібно захищати свою бойову базу від нападу ворожих роботів. Гра складається з 10-ти рівнів, пройти які потрібно в порядку черги. Ви маєте свою військову базу на якій можна встановлювати різні види зброї. Захисну зброю встановлюють просто на стінах вашої бази і ведуть автоматичний вогонь по всіх ворогах, які наближаються до бази. Вам потрібно лише вчасно купувати і встановлювати потрібні гармати в потрібних місцях.

Як грати?

Починайте грати з першого рівня і вивчайте всі види доступних гармат. Це можуть бути кулемети, гармати, гармати з отрутою, гармати, що сповільнюють, лазери, ракети, електричні гармати та інше. Найдешевші це чергові гармати і кулеметники, але вони завдають мало шкоди ворогам. На початку кожного рівня намагайтеся купувати спочатку дешеві гармати, а потім покращувати їх. Після цього ви зможете замінити їх на дорожчі та потужніші гармати.

Грайте і спробуйте захищати свою базу, вбиваючи всіх роботів, що приходять. Вони ставатимуть сильнішими і сильнішими з кожним рівнем. Противник буде посилати найрізноманітніші види своїх роботів і не тільки роботів. Приготуйтеся до зустрічі з різними видами ворогів, які атакуватимуть ваші гармати як у ближньому бою, так і здалеку. Якщо хочете перемогти, вчіться правильно розставляти свої оборонні укріплення і економити ресурси.

Тут розташована онлайн гра Захист Бази: Роботи, пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
Розділ: Ігри Захист
4.2010652463382 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 751)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — Base Defense: Robots.
  • Вона отримала оцінку 4.2 з 5, проголосувало 751 чоловік(а).
  • Дата релізу: Вересень 2020.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК).

Мої ігри