Гра Втеча з Міста Привидів 4: Дзеркальний Вимір

"Втеча з Міста Привидів 4: Дзеркальний Вимір" - це захопливий квест, який сподобається всім любителям поламати мізки над цікавою загадкою. Ви опинитеся в місті привидів, яке колись було військовим містечком за часів Радянського Союзу. Тут немає жодної живої душі, зате це місце просто кишить привидами. Вони виникають у найнесподіваніших місця і просто мовчки спостерігають. Видовище не для людей зі слабкими нервами!

Як грати?

Зайти в місто дуже просто, а ось вибратися з нього практично неможливо. Хоча ні, є один варіант. Щоб розсіяти чаклунські чари, вам необхідно знайти 45 радянських монеток. Багато з них лежатимуть на поверхні, а інші доведеться гарненько пошукати і розв'язати парочку хитромудрих головоломок. Намагайтеся полювати не тільки на монети, а й на інші предмети. Вони знадобляться, щоб отримати підказку. Своєю чергою за допомогою підказки, ви зможете знайти заховані речі. Приємної гри та удачі!

Тут розташована онлайн гра Втеча з Міста Привидів 4: Дзеркальний Вимір, пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
4.265306122449 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 49)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — Ghost Town Escape 4 – Mirrored Dimension.
  • Вона отримала оцінку 4.3 з 5, проголосувало 49 чоловік(а).
  • Дата релізу: Жовтень 2023.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК, мобільні телефони та планшети).

Мої ігри