Гра 2048: Алфавіт

Гра 2048: Алфавіт - нова математична головоломка в стилі 2048, де замість чисел вам потрібно з'єднувати букви. Як добре ви знаєте російський алфавіт? Якщо у вас є з цим складнощі, погравши в цю гру, вони у вас зникнуть. Завдяки їй ви зможете не тільки поліпшити свої знання в російській мові, а й потренувати своє стратегічне мислення. Гра буде цікава всім, незалежно від статі та віку. Чи зможете ви пройти весь алфавіт?

Як грати?

Правила гри не змінилися, ви так само маєте складати разом блоки з однаковим вмістом, щоб об'єднувати їх і покращувати. Тільки тепер замість 2 ви побачите букву А, замість 4 - Б, 8 - В і так далі. Ваше завдання пройти весь алфавіт від А до Я. Під час кожного зсуву блоків, у вільних комірках з'являється плитка з літерою А або Б. Якщо після чергового зсуву всі комірки на ігровому полі зайняті - ви програли.

Тут розташована онлайн гра 2048: Алфавіт, пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
Розділ: Ігри 2048
3.811320754717 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 53)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
  • /
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — 2048 Alphabet.
  • Вона отримала оцінку 3.8 з 5, проголосувало 53 чоловік(а).
  • Дата релізу: Листопад 2021.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК, мобільні телефони та планшети).

Мої ігри