Гра Бен 10: Прибульці Суперники

"Прибульці Суперники" - це двомірний файтинг, де прибульці Омнітрікса зійдуться зі своїми злими двійниками. Ви готові їм допомогти рознести лиходіїв у пух і прах? Тоді, за справу! Щоб почати гру, виберіть режим. Всього їх буде три: аркадний, режим на виживання і мутація. Щоб трохи потренуватися і випробувати прибульців, ви можете почати з аркади, а потім з новими силами приступити до наступних режимів. На старті у відкритому доступі будуть два прибульці Людина Вогонь і Шок Рок. Решта три прибульці будуть заблоковані. Щоб їх відкрити, вам знадобитися добряче постаратися і укласти на лопатки всіх своїх супротивників.

Попереду на вас чекають битви зі злими двійниками прибульців Омнітрікса. Тільки справжній герой зможе їх здолати і продемонструвати силу і могутність інопланетян Бена Теннісона. Щоб перемогти ворога, ви можете використовувати не тільки кулаки, а й ноги. Намагайтеся атакувати ворогів блискавично і не давайте їм ні секунди перепочинку. Після серії комбо ударів заповнитися індикатор енергії і ви зможете використовувати супер атаку. Вона здатна добряче похитнути здоров'я противника, і вам залишиться завдати парочку завершальних ударів. Приємної гри й удачі!

Тут розташована онлайн гра Бен 10: Прибульці Суперники, пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
Розділ: Ігри Бен 10
4.18 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 850)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
  • - зробити вибір
  • - удар кулаком
  • - блок
  • - удар ногою
  • - далі / супер атака
  • - назад
  • - пауза
  • - увімкнути / вимкнути звук
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — Ben 10: Alien Rivals.
  • Вона отримала оцінку 4.2 з 5, проголосувало 850 чоловік(а).
  • Дата релізу: Вересень 2020.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК, мобільні телефони та планшети).

Мої ігри