Гра Бен 10: Легка Рука

Нові пригоди чекають на вас разом із юним героєм Беном Теннісоном. Цей хлопчина, незважаючи на свій юний вік, неодноразово рятував планету від загарбників і катастроф. Мало хто може похвалитися такими подвигами, навіть у зрілому віці, але Бен 10 готовий на все, щоб перемогти ворогів. У грі "Легка Рука" Бен 10 перетвориться на Силача і битиметься зі смертельною машиною.

Як грати?

Стім Сміт викликав червоного прибульця на дуель проти свого нового робота на ім'я Часоног. Він володіє величезними щупальцями, які можуть зруйнувати все на своєму шляху. Ви повинні битися із залізним монстром і перемогти його. Для цього вам слід використовувати всю свою спритність і блискавичну реакцію.

Силач стоятиме на пірсі, а навпроти нього - Часоніг. Механічне чудовисько завдаватиме гнівних атак щупальцями, а ваше завдання - уникати ударів. Місця, де приземлятиметься чергове щупальце, засвітиться червоним кольором, і потрібно йти звідти. Щойно смертоносне щупальце застрягне в дошках, ви маєте завдати серію швидких ударів і зламати його. Така битва під силу тільки Силачу і такому герою, як ви. Приємної гри та удачі!

Тут розташована онлайн гра Бен 10: Легка Рука, пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
Розділ: Ігри Бен 10
3.958485958486 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 819)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
  • / - рух
  • - атака
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — Ben 10: No Arm Done.
  • Вона отримала оцінку 4.0 з 5, проголосувало 819 чоловік(а).
  • Дата релізу: Травень 2019.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК, мобільні телефони та планшети).

Мої ігри