Гра Бен 10: Атака Кракена

Величезне чудовисько на ім'я Кракен живе в озері. Одного разу воно піднялося з глибин, щоб учинити хаос. Воно не нападає на людей, але погані вчені вирішили викрасти його яйця, і він сильно розлютився. Ви маєте допомогти Бену 10 заспокоїти страшне чудовисько. Для того, щоб його перемогти вам потрібно буде дуже швидко бігати навколо озера і стріляти в центр озера, де буде знаходитися чудовисько. Бену 10 доведеться використовувати всі форми своїх інопланетних героїв. Стріляйте в чудовисько Кракена, щоб знизити його енергію і загнати його назад у безодню озера перш, ніж у вас закінчиться час. Цільтеся в груди Кракена для досягнення максимального ефекту. Бережіться його вогню - особливо блакитних плазмових спалахів! Знищуй їх до того, як вони в тебе влучать. Використовуйте клавішу-стрілку "Вгору", щоб змінювати напрямок руху і натискайте "Пробіл", щоб стріляти.

Тут розташована онлайн гра Бен 10: Атака Кракена, пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
Розділ: Ігри Бен 10
4.1455331412104 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 694)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
  • - змінити напрямок бігу
  • - атака
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — Ben 10: Kraken Attack.
  • Вона отримала оцінку 4.1 з 5, проголосувало 694 чоловік(а).
  • Дата релізу: Квітень 2014.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК, мобільні телефони та планшети).

Мої ігри