Гра Бен 10: Гробниця Жаху

Ласкаво просимо до "Гробниці Жаху"! Саме тут розвиватимуться події гри. Цього разу головним ворогом Бена знову виступить Хекс. Зобний чаклун укотре хотів панувати над світом, але команда Бена Теннісона знову зірвала плани негідника. Але ворог не готовий так просто здатися. Він замкнув Бена зі злим клоном прибульця Тягача. Виплутатися з халепи юному герою допоможе Омнітрікс.

Як грати?

У грі "Бен 10: Гробниця Жаху", ви приймете форму Рета і покажете всім, що таке справжні стрибки у висоту! Спочатку потрібно вибрати силу стрибка. Встигніть вибрати максимальну силу польоту на приладі і Рет зможе зробити потужний ривок. Перебуваючи в повітрі, ви повинні допомогти могутньому прибульцю зруйнувати якомога більше артефактів. За кожну священну посудину, ви отримаєте золоті монети. Їх можна витратити на підвищення бонусів та ігрових характеристик: силу, здоров'я, стрибки, швидкість, силу комбо і удачу. Постарайтеся розбити всі артефакти і не потрапити в кислоту. Приємної гри й удачі!

Тут розташована онлайн гра Бен 10: Гробниця Жаху, пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
Розділ: Ігри Бен 10
4.0325581395349 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 215)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
  • - атака
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — Ben10: Tomb of Doom.
  • Вона отримала оцінку 4.0 з 5, проголосувало 215 чоловік(а).
  • Дата релізу: Лютий 2021.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК, мобільні телефони та планшети).

Мої ігри