Гра Бен 10 Пригода

У цій грі Бена 10 очікує по справжньому небезпечна пригода. Ульті Крилатий ворог викрав сестру Бена на ім'я Гвен. Тепер хлопчисько повинен самостійно пройти цю пригоду і врятувати сестру. На початку гри ви потрапляєте у світ схожий на світ Маріо. Тут безліч труб, по яких можна стрибати і залити. Підземні тунелі і безліч небезпек у вигляді прірв, великих жуків та іншої нечисті. Керуйте Беном 10 і допоможіть йому пройти всі рівні гри, щоб дістатися до Гвен. Перед вами буде 8 труб, це і є 8 рівнів, пройти які буде не просто. Для початку пройдіть навчання, а потім можете приступати до проходження рівня в першій трубі. Бен 10 абсолютно беззбройний, єдина можливість, це стрибки ворогові на голову, але і це допомагає не завжди. Під час гри ви так само можете розбивати блоки і збирайте значки. Слідкуйте за часом, що залишився, напевно варто поспішити!

Тут розташована онлайн гра Бен 10 Пригода, пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
Розділ: Ігри Бен 10
4.0021645021645 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 462)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
  • - для управління.
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — Ben 10 Adventure.
  • Вона отримала оцінку 4.0 з 5, проголосувало 462 чоловік(а).
  • Дата релізу: Червень 2012.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК, мобільні телефони та планшети).

Мої ігри