Гра Бен 10: Битва з Дронами

Бен Теннісон дуже любить відпочивати з сім'єю. Але його супергеройські обов'язки завжди на першому місці! Цього разу хлопчина вирушив на пікнік разом із дідусем Максом і Гвен. Але й тут його наздогнали вороги та зіпсували вихідний юному супергерою. Хоча, якщо швиденько з ними розправитися, можна врятувати сімейну вилазку і все-таки влаштувати затишний пікнічок, правда?

Як грати?

У грі "Битва з Дронами" прибульцям Омнітрікса належить розгромити армію ворожих роботів. Цього разу в бій вступлять три прибульці Бена 10: Алмаз, Людина-Вогонь і Жук. У кожного з цих героїв є особлива сила, яка допомагає в боротьбі зі злом. Алмаз стріляє осколками кристалів, Людина-Вогонь - вогняними зарядами, а Жук - смердючим липким слизом. Проти такого арсеналу не встоїть жоден противник! Перед початком гри виберіть свого героя і в бій! Дроїди нападатимуть хвилями. Кількість ворогів у хвилі зображено в правому кутку гри під шкалою здоров'я прибульця. Після кожного раунду ви зможете вибрати один із трьох бонусів на вибір. Це допоможе вам максимально прокачати свого героя і збільшити шанси на перемогу. Приємної гри та удачі!

Тут розташована онлайн гра Бен 10: Битва з Дронами, пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
Розділ: Ігри Бен 10
4.2798353909465 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 243)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
  • / - рух
  • - стріляти
  • - супер атака
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — Ben 10 Drone Destruction.
  • Вона отримала оцінку 4.3 з 5, проголосувало 243 чоловік(а).
  • Дата релізу: Жовтень 2021.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК, мобільні телефони та планшети).

Мої ігри