Бен 10: Чемпіони Галактики

Прийшов час битися зі злими прибульцями, щоб дізнатися, хто ж стане чемпіоном. У грі "Чемпіони Галактики" вам належить зібрати команду з найсильніших прибульців Бена 10 і виступити назустріч усім ворогам, змагаючись з ними в неодноразових поєдинках. Отже, на початку гри вам потрібно вибрати свого першого прибульця для пригод. Це може бути Інсектоїд, Носидіанець або Спліксон. Усі три герої по-своєму гарні і мають різні характеристики сили, здоров'я і спритності. Тепер прибульця обрано і ви можете одразу ж вступити в перший бій, поборовшись з одним з інших прибульців. Ваш герой, як і всі прибульці, має певний рівень, який можна прокачувати, отримуючи досвід за виграні поєдинки. Так само можна брати участь у турнірах, де вам доведеться перемогти не одного, а одразу кількох прибульців. особливістю турнірів є те, що ви можете взяти одразу кількох своїх героїв у цей поєдинок. У грі так само є тренувальна кімната і магазин, де можна купувати різні смузі. Прокачуйте відразу декількох прибульців і беріть участь у боях, щоб стати справжніми Чемпіонами Галактики!

Тут розташована онлайн гра Бен 10: Чемпіони Галактики, пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
Розділ: Ігри Бен 10
4.6112688105144 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 25717)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
  • Мишка.
Зверніть увагу! У грі є можливість отримання та використання коду, який зберігає всі ваші рівні, героїв і досягнення в грі "Бен 10: Чемпіони Галактики". Достатньо знати свій код, ввести його у відповідне поле і продовжити гру з місця останнього авто-збереження.
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — Ben 10: Galactic Champions.
  • Вона отримала оцінку 4.6 з 5, проголосувало 25717 чоловік(а).
  • Дата релізу: Жовтень 2015.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК, мобільні телефони та планшети).

Мої ігри