Гра Бен 10: Удар Ядра

Історія гри "Бен 10: Удар Ядра" повідає нам про пригоди Бена 10 на футбольному полі, де йому довелося битися проти полчища злісних клоунів. Недовго думаючи, Бен скористався силою Омнітрикса і перетворився на супергероя на ім'я - Ядро. Тепер, з його допомогою, він хоче знищити всіх ворогів і ви маєте допомогти йому.

Гра складається з 15 рівнів, у кожному з яких, ви повинні запускати ядро на футбольне поле. Героя буде розкручуватися як справжній м'яч і збивати клоунів. Чим менше запусків ви зробите, тим більше зірочок отримаєте за проходження рівня. Спочатку клоунів буде не багато, але що далі ви просуватиметеся, то їхня кількість зростатиме і зростатиме. Намагайтеся грати добре, прицілюйтеся і відпускайте клавішу мишки. Направляйте ядро так, щоб воно котилося по потрібній вам траєкторії. Завдяки цьому у вас вийде пройти всю гру. Удачі!

Тут розташована онлайн гра Бен 10: Удар Ядра, пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
Розділ: Ігри Бен 10
4.0868167202572 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 311)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — Ben 10: Cannonbolt Crash.
  • Вона отримала оцінку 4.1 з 5, проголосувало 311 чоловік(а).
  • Дата релізу: Листопад 2020.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК, мобільні телефони та планшети).

Мої ігри