Гра Підготовка до Дня Народження Малятка Тейлор

Крихітка Тейлор вся в турботах, а річ у тім, що в неї почалася підготовка до дня народження. Тейлор дуже схвильована, адже це перший день народження, який вона буде організовувати сама. Давайте допоможемо малятку і зробимо підготовку разом із нею! Ви зможете приготувати смачний торт і навіть пошити святкову сукню для Тейлор. Давайте не будемо змушувати дитину чекати, вона і так вся на нервах, а скоріше візьмемося за роботу.

Як грати?

Малятко вже склала список завдань і почнемо ми з приготування смачного торта. Для початку потрібно змішати всі необхідні інгредієнти. Потім готове тісто розлийте по формах і поставте випікати в духовку. Коли коржі для торта будуть готові, можете збирати торт. Для цього перемажте коржі кремом і додайте гарні прикраси, щоб торт був красивим. Наступним завданням буде зшити для Тейлор красиву сукню. Насамперед потрібно зняти параметри, щоб знати якого розміру має бути сукня. Потім приступайте до пошиття! У вас вийшла просто неймовірна сукня, яку малятко з великим задоволенням одягне на свій день народження. Але це ще не все, вам ще потрібно приготувати запрошення на свято для друзів, надути повітряні кулі та багато інших приємних клопотів з підготовки. Постарайтеся все зробити якомога краще, щоб Тейлор залишилася задоволена своїм днем народженням!

Тут розташована онлайн гра Підготовка до Дня Народження Малятка Тейлор, пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
4 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 32)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — Baby Taylor Birthday Prep.
  • Вона отримала оцінку 4.0 з 5, проголосувало 32 чоловік(а).
  • Дата релізу: Жовтень 2023.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК, мобільні телефони та планшети).

Мої ігри