Від Самотності до Побачення Захоплення в День Святого Валентина

Ваша улюблена готична дівчина збирається запропонувати своєму коханому піти з нею на побачення. Але спочатку ви маєте допомогти їй підготуватися. Підготуйте її шкіру і нанесіть корисні процедури, після чого змішайте і підберіть інструменти для створення красивого макіяжу. Завершальним штрихом стане вбрання. Завдяки вам дівчина матиме приголомшливий вигляд!

Як грати?

Готові пройти шлях від самотності до побачення і підготувати справжній сюрприз у день Святого Валентина? Тоді починаємо! Насамперед необхідно взятися за нашу холостячку і попрацювати над її зовнішністю. Дівчинка довгий час не користувалася косметикою і дуже сильно себе запустила. Ваше завдання використовувати всі необхідні засоби, щоб усунути всі недоліки. Наступним етапом буде макіяж і вибір святкового одягу. Вау, наша героїня має просто приголомшливий вигляд! Тепер, вона готова зустрітися з коханим і провести цей романтичний день разом. Удачі!

Тут розташована онлайн гра Від Самотності до Побачення Захоплення в День Святого Валентина, пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
Розділ: Ігри Любов
4.325 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 40)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — From Single to Dating Valentine's Day Crush .
  • Вона отримала оцінку 4.3 з 5, проголосувало 40 чоловік(а).
  • Дата релізу: Лютий 2023.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК, мобільні телефони та планшети).

Мої ігри