Гра Людина Ракета: Наступний

Ласкаво просимо в "Людина Ракета: Наступний", захоплюючу гру, де ваша логічна здатність буде поставлена на серйозну перевірку на кожному рівні. Вам належить маніпулювати екраном, щоб змінити орієнтацію лабіринту і провести нашого героя до вихідних дверей. На перший погляд гра може здатися простою, але в міру просування ви зіткнетеся з новими перешкодами, які потребують особливої уваги і спритності. Використовуйте стрілочки клавіатури, щоб перевернути екран і допомогти персонажу досягти мети. І пам'ятайте, що іноді вам доведеться скористатися ракетним ранцем, щоб подолати деякі складнощі.

Як грати?

Обертайте лабіринт і біжіть по ньому, переміщаючи при цьому дерев'яні ящики та дошки, щоб створити свій шлях до виходу. Остерігайтеся електричних кабелів, коробок і рухомих електричних пристроїв, які можуть перешкодити вашому прогресу. Використовуйте свій реактивний ранець з розумом, щоб долати перешкоди і досягати недосяжних місць.

Вам належить пройти 60 рівнів зі зростаючою складністю, кожен з яких перевірятиме ваше логічне мислення і навички управління. Натискайте вліво і вправо, щоб обертати світ і знаходити оптимальні шляхи. Утримуйте стрілку вгору, щоб використовувати реактивний ранець і долати перешкоди в повітрі. Будьте обережні з використанням палива, оскільки ваш запас обмежений. Використовуйте його з розумом і стратегічно, щоб успішно завершити рівні. Якщо ви застрягли, ви завжди можете перезапустити рівень, натиснувши клавішу R, і спробувати пройти його знову. І пам'ятайте, що розблокування додаткових паливних пакетів вимагає проходження попередніх рівнів без його використання. Прийміть виклик гри зараз і подолайте всі її захопливі рівні, демонструючи свою логіку та майстерність у кожному русі.
Тут розташована онлайн гра Людина Ракета: Наступний, пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
Розділ: Ігри Ракети
2.9411764705882 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 17)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
  • - управління і перевороти кімнати
  • - почати рівень знову
  • - перейти до наступного рівня
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — Rocketate Next.
  • Вона отримала оцінку 2.9 з 5, проголосувало 17 чоловік(а).
  • Дата релізу: Березень 2024.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК, мобільні телефони та планшети).

Мої ігри