Гра Сабвей Серф: Буенос-Айрес 2023

Сабвей Серф: Буенос-Айрес 2023 запрошує вас зануритися в захопливий світ пригод на південному континенті Америки, просто в серці Буенос-Айреса! Наша команда улюблених серферів цього разу знову вирішили відвідати Буенос-Айрес і це вже у 2023 році. У цій аркадній грі вам доведеться бігти, стрибати і ковзати по залізницях на сабвей-серфі, уникаючи поліцейських і збираючи монети, щоб протриматися якомога довше. На вас чекають нові оздоблені вулиці цього чудового міста, нові слова і нові завдання!

Як грати?

Керуйте своїм персонажем за допомогою клавіш клавіатури, перемикаючись між доріжками, стрибаючи або ковзаючи, щоб уникнути перешкод на шляху. Гра пропонує захопливий геймплей із безліччю різноманітних пасток, бар'єрів і перешкод, а також можливостей для заробітку бонусів.

Ваша мета - бігти крізь спекотне місто Буенос-Айрес, збираючи монети й уникаючи бар'єрів, щоб заробити очки та насолодитися захопливою атмосферою гри. З кожним кілометром бігу гра стає дедалі захопливішою і складнішою, збільшення швидкості та нові перешкоди, перевірять ваш пілотаж і реакцію на граничні можливості! Збирайте монети і прокачуйте всі поліпшення в магазині, щоб вони діяли якомога довше, тоді вам не буде рівних!

Тут розташована онлайн гра Сабвей Серф: Буенос-Айрес 2023, пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
3.4666666666667 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 15)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
  • - рухи
  • - дошка
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — Subway Surfers: Buenos Aires 2023.
  • Вона отримала оцінку 3.5 з 5, проголосувало 15 чоловік(а).
  • Дата релізу: Березень 2024.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК, мобільні телефони та планшети).

Мої ігри