Гра Знаменитості Барбікор: Естетичний вигляд

Ви тільки подивіться, хто у нас тут! Це ж відомі знаменитості, які піддалися модній тенденції і вирішили приміряти на себе дивовижний стиль Барбікор. Готові допомогти селебріті і підібрати для них найестетичніші вбрання, які допоможуть їм хоч на деякий час стати яскравими і модними Барбі. На вас чекає багато красивого одягу і можливість проявити свій модний потенціал.

Як грати?

У грі ви познайомитеся з шістьма крутими знаменитостями, які готові приміряти на себе рожеві вбрання з великою кількістю аксесуарів. Перша знаменитість - Селена Гомес, для неї не вперше одягатися в стилі Барбі. Тому в її гардеробі ви знайдете багато речей, від яких так і віє Барбікором. Приміряйте кілька варіантів, це можуть бути як рвані джинси в тандемі з укороченим топом, так і красива сукня, яку можна доповнити новою зачіскою, прикрасами та аксесуарами. Постарайтеся підібрати образ для всіх знаменитостей, щоб вони змогли відвідати вечірку в стилі Барбі і бути найкрасивішими. Приємної гри!

Тут розташована онлайн гра Знаменитості Барбікор: Естетичний вигляд, пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
3.8723404255319 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 47)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — Celebrity BarbieCore Aesthetic Look.
  • Вона отримала оцінку 3.9 з 5, проголосувало 47 чоловік(а).
  • Дата релізу: Жовтень 2023.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК, мобільні телефони та планшети).

Мої ігри