Гра Шахи Бліц

Ласкаво просимо в чудову гру "Шахи Бліц". Як відомо, шахи одна з найстаріших стратегічних ігор у світі. Це чудова гра для розвитку таких навичок, як логіка, тактика і зорова пам'ять. Гадаю, не варто докладно пояснювати правила та особливості цієї популярної гри. Як і завжди, мета гри полягає в тому, щоб "захопити" короля суперника, не залишивши йому виходу або ж захопити всі його 12 фігур.

Гра вирізняється наявністю онлайн режиму, де може грати безліч гравців з усього світу, всіх країн і будь-яких міст. Гра відбувається в режимі онлайн, але також є і бот, якого можна легко запросити в гру.

Як грати?

Мета гри полягає в тому, щоб поставити мат противнику, використовуючи водночас свої фігури: пішаки, ферзі, тури, ну і, звісно ж, королеву. Кожна шахова фігура ходить за певними правилами. Хід кожного гравця має фіксований час у 45 секунд.

Для початку гри, вам потрібно надіслати одному з гравців пропозицію матчу або ж почекати, поки хтось надішле запрошення вам. Це дуже простий і зручний пошук суперників. Починайте гру і покажіть свої здібності на квадратному полі бою, яке має 64 клітинки.

Тут розташована онлайн гра Шахи Бліц, пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
Розділ: Ігри Шахи
3.9345794392523 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 107)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — Chess Blitz.
  • Вона отримала оцінку 3.9 з 5, проголосувало 107 чоловік(а).
  • Дата релізу: Грудень 2022.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК, мобільні телефони та планшети).

Мої ігри