Гра Мільйонер 2019 англійською

Ласкаво просимо в гру "Мільйонер 2019" англійською мовою! Якщо ви коли-небудь мріяли стати учасником знаменитої телевізійної вікторини "Стань Мільйонером", тепер у вас є можливість узяти участь у віртуальній версії цього шоу і відповісти на 15 цікавих запитань.

Правила гри аналогічні оригінальній версії телешоу. Вам належить відповісти на запитання, яке з'явиться в центрі екрана, і вибрати правильну відповідь із чотирьох варіантів, які будуть запропоновані під запитанням. Якщо ваша відповідь правильна, ви отримаєте гроші, які будуть відображені в правій частині екрана, і перейдете до наступного запитання. Якщо ж ви помилитеся, то гра закінчиться. Всі питання і відповіді написані виключно Англійською мовою, що складе ще більші труднощі для гравців.

Як грати?

Починайте гру і відповідайте на всі запитання в порядку черги! Щоб отримати додаткову допомогу, ви можете скористатися опціями "дзвінок другу" або "допомога залу", які будуть доступні в правому верхньому кутку екрана. У грі також є "незгораючі" суми, які ви заробляєте правильними відповідями і які вже не можете втратити.

Гра "Мільйонер 2019" пропонує вам показати свою ерудицію і знання в різних галузях, щоб виграти віртуальний мільйон. Продемонструйте свої знання та отримайте шанс стати мільйонером просто зараз!

Тут розташована онлайн гра Мільйонер 2019 англійською, пограти в неї ви можете безкоштовно і просто зараз.
4 1 1 1 1 1 (Оцінок гри 6)
  • Додати в Мої Ігри
Розгорнути на весь екран
Керування у грі:
Інформація про гру:
  • Оригінальна назва гри — Millionaire 2019 in English.
  • Вона отримала оцінку 4.0 з 5, проголосувало 6 чоловік(а).
  • Дата релізу: Квітень 2023.
  • Доступна на наступних платформах: Веб браузер (ПК, мобільні телефони та планшети).

Мої ігри